Çalışma Prensibi

  • Yaptığı analize göre; alım pozisyonunda ise parite ayarlarındaki "Alım Gücü" kısmında belirlediğiniz miktarda alış işlemi gerçekleştirir.
  • Alış işlemi yaptığı pariteleri 7/24 fiyat takibi yapar.
  • Stop takip sistemi: Alış işlemindeki birim fiyatını baz alarak çalışır. Örn. BTCUSDT paritesinden birim fiyatı 50.000 dolardan alım yaptı ve "Stop Takip" açık, "Stop Limit %" 1.05 (yüzde 5) olduğunu varsayalım, paritenin birim fiyatı 47.619 dolara düşerse "Stop Takip" devreye girer ve satış işlemi gerçekleştirir.
  • Alış işleminden sonra programın ilk hedefi "Minimum Kar %" kısmında belirttiğiniz yüzdelik kısmı geçmektir."Minimum Kar %" hedefine ulaştığınızda devreye "Düşüş Oran Kar %" girer ve bu kısımda belirttiğiniz yüzdelik düşüşte paritede Minimum Kar'ın üzerinde ise satış işlemi gerçekleştirir. Örn. ETHUSDT paritesindeki alım işlemi sonrası ilk hedefi olan "Minimum Kar %" geçti ve yükselmeye devam etti, en yüksek yakaladığı fiyattan "Düşüş Oran Kar %" kısmında belirttiğiniz oranda düşüş yaşarsa satış işlemi gerçekleştirir. NOT: Parite özelindeki sayfadan "MİNİMUM SATIŞ HEDEFİ" bloğundaki kısımdan satış için ulaşılması gereken minimum fiyatı görebilirsiniz.

Arayüz Yardımcı Bilgilendirme

Konsol

 

Ayarlar

  • Toplu Parite Ayarları menüsünde yapacağınız ayarlar tüm pariteleri etkileyecektir.

 

 

 

 

 

 

 

Geri